Oshee po investon ne fuqizimin e rrjetit elektrik nga 6 ne 20 kv, duke rritur cilesine e furnizimit te energjise elektrike ne nje zone ku nuk eshte nderhyre per 40 vjet

 

 

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,sans-serif;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

  • 29/01/2021
  • e papercaktuar
  • Kombinat, Tirane
  • Drejtori Rajonal i OSSH Tirane, Ministri i Infrastruktures dhe Energjise
  • Drejtori Rajonal i OSSH Tirane, Ministri i Infrastruktures dhe Energjise